Osvětlení na míru

Naše společnost se zabývá kompletním řešením LED osvětlení na míru podle Vašich požadavků a to od výběru zdrojů světla a návrhu svítidel až po návrh světelně-technického projektu.

LED svítidla vyrábíme z kvalitních LED pásků a hliníkových profilů různých tvarů a provedení. Veškeré parametry LED pásků jsou u nás důkladně testovány v naší speciální laboratoři. Měříme například spotřebu LED pásku, světelný tok, který LED pásek vyzařuje, barvu vyzařovaného světla a úhel v jakém LED pásek světlo vyzařuje. Díky tomu můžeme zaručit, že parametry a kvalita dodaného zboží budou odpovídat Vaším požadavkům.

Chystáte se na nové osvětlení například do kuchyně, koupelny nebo jiných prostorů a nevíte si rady? 
U nás Vám vytvoříme LED svítidlo podle Vašich představ a požadavků. Postačí, když nám popíšete Vaši představu, nebo dodáte náčrtek na papíru případně v elektronické podobě. A náš technik Vás bude kontaktovat a nabídne Vám návrh řešení i s cenovou nabídkou.

 

 

Zpracování světelně-technického projektu.

Nevíte, kolik světla budete potřebovat pro nasvětlení obývacího pokoje, ložnice či kuchyně? Bojíte se, že koupíte světlo a ve výsledku bude svítit málo, nebo naopak moc?

Nechte si u Nás zpracovat světelný projekt. A vyřešíte problém s nedostatečným osvětlením. Budete znát potřebný výkon všech světelných zdrojů a nebudete přeplácet za elektřinu.

Světelně-technický projekt provádíme na rodinné domy, byty, i jednotlivé místnosti.

Cena za zpracování projektu je individuální dle složitosti a velikosti poptávaného objektu.

 projekt_4

projekt_5projekt_6