Hvězdné nebe s LED diodami

Touha po letní dovolené, horkých nocích na pláži s pohledem na nebe poseté hvězdami nás vedla k myšlence vytvoření hvězdné oblohy i v našich domovech.

Abyste i ve všední dny, když se vrátíte domů z práce, měli možnost relaxovat a užívat si hloubku nekonečna barevných galaxií a poslat do vesmíru svou únavu a starosti. Tuto atmosféru, můžete navodit vytvořením hvězdného nebe například u sebe v obývacím pokoji, v domácí sauně nebo v koupelně.

 

Hvězdné nebe z našich LED světel se instaluje do stropního podhledu do připravených otvorů pro jednotlivá LED světla. Ty pak budou zářit jako jasné hvězdy. Rozložením děr můžete vytvořit souhvězdí nebo je rozmístit podle vlastní fantazie.

Nad podhledem bude umístěn rozvod napájecího napětí pro jednotlivá LED světla. Napájecí zdroj může být umístěn kdekoli podle možností. Celá elektroinstalace zůstane skryta v konstrukci stropu a vy uvidíte jen samotné hvězdičky.

LED světla pro hvězdné nebe můžete kupovat v různých barvách, v sadách i jednotlivě a poskládat si tak nebe barevné přesně podle Vašich snů. Sady jsou od 30 do 100 kusů stupňované po 10 a jsou doplněny napájecím zdrojem odpovídajících parametrů. Na přání zákazníka můžeme vytvořit sadu z různých barev.

 

Instalaci je možné rozšířit o některý z ovladačů s dálkovým ovládáním, kterými je možné řídit jas hvězdného nebe, při použití LED světel různých barev i různé barevné efekty.