LED pásky, Strana 6

Nejprodávanější

FLB3 W 2835
 
5 Kč
Detail
FLB6 H W
 
14 Kč
Detail
FLB6 W 2835 24VDC
 
8 Kč
Detail
FLB6 W IP65 24VDC
 
109 Kč
Detail
FLB6 H W
 
14 Kč
Detail
FLB6 W D
 
20 Kč
Detail
FLB3 RGB digital
 
42 Kč
Detail
FLB3 W 2835
 
5 Kč
Detail
CON N 10mm
 
22 Kč
Detail
FLB3 W IP65
 
73 Kč
Detail
107 položek celkem
CON AP T1; 0,5mm2 1
24 Kč

Nařezávací spojka 1 vodič

CON AP T2; 2x0,5mm2
36 Kč

Nařezávací spojka 2 vodič

Kvalitní LED pásky z našeho výběru na LEDkovky.cz od české společnosti ELIM spol. s.r.o. Vám pomohou osvětlit nejen velmi dlouhé vzdálenosti. LED pásky je možné objednávat v různých délkách, které Vám připravíme přesně na míru a není tak zapotřebí objednávat přebytečné množství v metrech, které byste nevyužili.

LED pásky vám umožní osvětlit Vaše okolí tak, aby jste se cítili příjemně.  LED pásky jsou dostupné ve studené bílé a teple bílé barvě.

LED pásky je možné doplnit o dálkově ovladatelný stmívač, kterým lze vzdáleně zapínat a vypínat osvětlení, nastavit požadovanou intenzitu světla a při kombinaci s RGB LED páskami lze nastavit i široké spekrum barev. Tím získáte správný jas a intenzitu světla pro každou situaci.

Díky kvalitním monochromatickým a barevným LED světelným páskům z LEDkovky.cz si kupujete kvalitní značkové LED diody, které zkrášlí nejen váš byt, obývací pokoj, koupelnu, chodbu, nebo kuchyňskou linku. LED pásky jsou vhodné pro vnitřní, tak i vnější použití. S LED pásky je také možné elegantně osvětlit dům a zahradu, chodníky a terasy bez potřeby montáže dalších úchytů pro závěsné řetězce svítidel.

LED pásky doporučujeme instalovat do hliníkových profilů, pomocí kterých je možné dosáhnout optimálního systému uchycení. Hliníkový profil zajistí odvod tepla, tím prodloužíte dlouhodobou životnost LED pásku a zamezíte případné degradaci světla.

 

Náš tým specialistů je připraven zodpovědět vaše dotazy týkající se nejen návrhu a realizace osvětlení, ale také vám poradit s optimálním zapojením.